Kariéra

Úvod — Kariéra

Připojte se do našeho týmu

Společnost CESORG již 30 let vytváří pracovní příležitosti pro lidi, kteří chtějí pracovat a profesně růst. V případě Vašeho zájmu nás prosím neváhejte kontaktovat na emailové adrese info@cesorg.cz.

info@cesorg.cz

Napište nám

Nabízené pozice

POZICE

Mzdová účetní

Požadujeme

  • znalost mzdové problematiky

  • znalost programu VEMA výhodou

  • Konstruktivní a vstřícné jednání s klientem

  • samostatnost při zpracování mezd

  • Popis pracovní pozice:
  • samostatné zpracovnání mezd klientů
  • komunikace s finančním úřadem
  • zastupování při kontrolách
  • komunikace s klientem a se státní správou
Nabízíme
  • pestrou a zajímavou práci v příjemném prostředí a kolektivu

  • praxi ve stabilní společnosti s dlouhou historií a dobrým jménem

  • možnost profesního růstu a vzdělávání

  • odpovídající platové ohodnocení s možností navýšení po zaučení

  • odměny z mimořádné fakturace

  • stravenky

  • sick days

Místo pracoviště: Habrmanova 166/26, Hradec Králové – Pražské Předměstí
Typ pracovního poměru: Plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Nabízený hrubý plat (měsíčně): 25000—35000 Kč

Termín nástupu: od ihned

Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, roční odměny

POZICE

Samostatná účetní

Požadujeme

  • orientace v daňových zákonech
  • praxe v oblasti podvojného účetnictví
  • základní znalost daňové evidence
  • samostatnost při zpracování přiznání k DPH
  • samostatnost při zpracování měsíčních účetních závěrek
  • znalost AJ
  • samostatné vedení účetnictví/daňové evidence klientů

  • zpracování přiznání k DPH

  • spolupráce při zpracování ročních účetních závěrek

Nabízíme

  • stravenky

  • sick days

Nabízený hrubý plat (měsíčně): 28000—35000 Kč

Termín nástupu:  ihned